Archiv rubriky: Nezařazené

a teď ty ! aneb učení psa nápodobou

Nedávno jsem zahlédla v knihkupectví knížku od Claudia Fugazza – Dělej to po mně.

Neodolala jsem a knížku jsem zakoupila. Dlouhá léta práce se psy mě naučila, že učení pomocí napodobování u psů nijak zvlášť nefunguje a psi se prostě napodobováním neučí, zvláště pak napodobováním člověka. Ale metoda popsaná knížce, byla něco jiného, nového a hlavně velká výzva pro mě a Jackinku. Vlastně psa naučíte, jak se má naučit cvičit napodobováním.

Na výsledek se můžete podívat :

Jackinka a učení nápodobou

Dárkový poukaz

Za chvilku jsou tu vánoce! A protože loni jsme se po nesmělé nabídce setkali s nečekaným ohlasem, tak i letos jsme se rozhodli Vám opět nabídnout možnost koupit pod stromeček Dárkový poukaz na hodiny v naší psí škole 🙂

darkovypoukaz
Těšíme se na setkání a už teď pro Vás připravujeme nové lekce

Hlídáme s láskou

Náš hotel pro psy nikdy nebude konkurencí pro velkokapacitní komerční hotely. Nechceme, aby váš pes byl u nás jedním z mnoha kusů s přiděleným evidenčním číslem. Proto hlídáme maximálně 5-6 psů. Snažíme se jim plně věnovat, abychom jim umožnili zapomenout na stesk a snad se nám to daří. Vizitkou je, že se k nám naši chundelatí zákazníci rádi vrací a vždy nás radostně vítají.

Psi jsou velmi chytří. Ti, co u nás už jednou byli, to nikdy nezapomenou. Když přijedou podruhé, i po letech, jsou tu jako doma. A co teprve, když se tu potkají se psím kamarádem, kterého znají od minula. Je skoro nepochopitelné, že i po roce, se vítají, jako kdyby se neviděli pouhý den. Naplno si užívají výhod volného pohybu, psích kamarádů a dlouhých procházek krásnou přírodou. Jsou u nás jako na dovolené. Není krásnější pohled než se dívat jak si smečka psů bezstarostně dovádí na louce.

Chceme, aby byli u nás vaši psi šťastní a spokojení. To je náš cíl, protože oni si to zaslouží! Nezavíráme je do kotců a nenecháváme je štěkat a kňučet steskem. S hyperaktivními psy jsme připraveni jezdit na kole, chodit na dlouhé procházky, zaměstnat je základy výcviku, v létě si mohou užívat plavání a koupání. Ti pohodlnější, nebo starší mají k dispozici interaktivní hračky, které je zabaví a samozřejmostí jsou kratší, ale o to častější procházky po okolí.

Velkou výhodou jsou pro nás naši vlastní psi. Za ty roky si zvykli, že je u nás každou chvíli někdo jiný. Naučili se utěšit nováčka a provést ho prvními dny u nás. Kolikrát jsme je přistihli, jak spolu všichni spí namačkaní v jedné boudě. Prostě ve smečce je jim dobře. Hrají si spolu a nemají čas smutnit po páníčkovi. Tak často ten, kdo prožívá odloučení hůř, není pes, ale jeho pán!